Asistent/ka místopředsedy Senátu

  • Plný úvazek
  • Praha

Senát Parlamentu ČR

Náplň: • zajišťování komplexní agendy, informačních a organizačních prací spojených s činností místopředsedy Senátu
• zajišťování sekretářských, administrativních, případně provozně technických prací
• práce se spisovou službou
Požadavky: • SŠ vzdělání s maturitní zkouškou
• výborné komunikační schopnosti
• schopnost vstřícné spolupráce
• znalost práce na PC (MS Office apod.)
• samostatnost a spolehlivost při plnění pracovních úkolů
• výborná úroveň českého jazyka slovem i písmem
• AJ na komunikační úrovni

VÝHODOU BUDE
• zkušenost s prací ve veřejném sektoru
• znalost práce se spisovou službou

Nabízíme: • zázemí prestižní instituce
• inspirativní pracovní prostředí
• profesionální a přátelský tým
• možnost profesního a osobního rozvoje
• 5 týdnů dovolené, 5 dnů sick days, zvýhodněné stravování, příspěvek na volnočasové aktivity, jazykové kurzy
• pracovní úvazek 1,0
Nástup: • nástup od 1. 2. 2023
Kontakt: Personální odbor
tel: 257 072 750
e-mail: kariera@senat.cz
Poznámka: Nabídky doložené motivačním dopisem a strukturovaným životopisem zašlete, prosím, do 5. prosince 2022 do 16:30 hod. na e-mailovou adresu Odboru personálního Kanceláře Senátu: kariera@senat.cz.

Kancelář Senátu si vyhrazuje právo zrušit výběrové řízení bez uvedení důvodu.

Chcete-li požádat o tuto práci napište podrobnosti na kariera@senat.cz