Sociální pracovník/ce v komunitním týmu v Dobřichovicích

  • Částečný úvazek
  • Plný úvazek
  • Praha-západ

Web Náruč z.s. Náruč z.s.

Vrátíme Vás do života!

Jsme komunitní tým sociální rehabilitace, podporujeme lidi s duševním onemocněním ve schopnosti žít samostatně podle jejich představ a orientovat se v záležitostech každodenního života. Provozujeme sociální firmu Modrý domeček, která poskytuje chráněnou práci v kavárně. Aktuálně hledáme:

Sociální pracovnici do týmu v Dobřichovicích

Co Vás čeká:

  • Přímá individuální podpora klientů
  • Vedení skupinových aktivit s klienty
  • Terénní práce s klienty, doprovázení klientů na úřady, k lékaři apod.
  • Spolupráce na vytváření pravidel, metodik
  • Pravidelné týmové porady a spolupráce při rozvoji sociální služby
  • Podílení se na společných aktivitách spolku Náruč
  • Vedení a správa klientské dokumentace

Co vám můžeme nabídnout:

  • Smysluplné pracovní uplatnění s lidmi s duševním onemocněním
  • Příjemné pracovní prostředí – podporu a zázemí v přátelském týmu
  • Možnost aktivně se podílet na budování centra a ovlivnit rozvoj poskytovaných služeb
  • Prostor pro sebeuplatnění a rozvoj svých nápadů
  • Pravidelnou týmovou supervizi a odborné vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené, 2 sick days

Jaké předpoklady byste měli mít:

  • Základem je odbornost (vzdělání v sociální práci dle zákona o sociálních službách)
  • Otevřenost a ochota hledat řešení a podílet se na rozvoji služby
  • Respekt ke klientům a jejich zkušenostem
  • Schopnost plánovat organizovat si svůj čas
  • Schopnost řídit auto výhodou

Pokud se rozhodnete na naši nabídku práce reagovat, zašlete nám svůj profesní životopis a stručné vyjádření o tom, co Vás na této pozici zaujalo a proč se o tuto práci ucházíte.

Předpokládaný nástup: srpen/září 2022.

Pro další informace nás kontaktujte na tel.: 732 757 881, příp. simona@spoleknaruc.cz

Chcete-li požádat o tuto práci napište podrobnosti na simona@spoleknaruc.cz