Pracovník programu Terénní pomoc Ukrajina

  • Plný úvazek
  • Praha

ARMÁDA SPÁSY

Centrum sociálních služeb Karla Larssona
Hledá pracovníka/pracovnici pro Terénní program v týmu Terénní pomoc Ukrajina (SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK / PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH)

Cílová skupina: váleční uprchlíci z Ukrajiny

Kancelář: Kodaňská 1441/46, Praha 10, 101 00

Kritéria a požadavky Ukončené vzdělání v oboru sociální práce (DiS., Bc. či Mgr. – sociální pracovník), ukončení vzdělání s maturitní zkouškou (pracovník v sociálních službách).
Trestní bezúhonnost
Znalost práce s PC (online meeting, práce s Microsoft office)
Zkušenost s poskytováním sociální služby (výhodou)

Nabízíme:
Práci na plný úvazek, či jiný úvazek (0,5 / 0,75, DPP)
Měsíční týmové supervize a individuální supervize
Stravenky, dovolená dle zákonné lhůty
Nástupní mzda: 35.000 SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK / 30.800 PRACOVNÍK
V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH (Hrubá mzda)

Náplň práce:
Terénní práce s válečnými uprchlíky z Ukrajiny.
Pomoc lidem postižený válkou na Ukrajině, kteří se ocitli v Praze a momentálně nemají znalosti, jak dále pobývat v České republice. Naší prací jim bude pomoci se zorientovat v našem systému pomoci.

Nástup možný IHNED
Výběrové řízení probíhá průběžně.

Strukturované CV a motivační dopis (proč chcete pracovat jako Streetworker) zasílejte prosím na adresu jakub.modes@armadaspasy.cz. Informace k výběrovému řízení poskytneme rádi na emailu jakub.modes@armadaspasy.cz. Zasláním materiálů o své osobě zájemce souhlasí s uchováváním svých osobních údajů po dobu trvání výběrového řízení. Poskytnuté doklady pro výběrové řízení budou po výběrovém řízení skartovány. Další informace o naší organizaci  naleznete zde: www.armadaspasy.cz. O naší pobočce naleznete informace zde: https://armadaspasy.cz/pobocky/praha/centrum-socialnich-sluzeb-karla-larssona-praha/

Chcete-li požádat o tuto práci napište podrobnosti na jakub.modes@armadaspasy.cz