Administrativní pracovník

  • Částečný úvazek
  • Brno

Web Speciálněpedagogické centrum, MŠ a ZŠ Brno, Kociánka, p.o.

Požadujeme:

  • Úplné středoškolské vzdělání s maturitou
  • standartní až nadstandartní znalost práce s programy a aplikacemi MS OFFICE 365, aplikacemi a sdílenými dokumenty Google,
  • umění editace webových stránek,
  • týmového ducha, zodpovědný a aktivní přístup.
  • Výhodou je znalost problematiky inkluze a orientace ve školských právních předpisech.
  • Řidičský průkaz sk. B a aktivní řízení vozidla nutností.

Nabízíme:

  • 0,5 úvazku administrativního pracovníka, (při ukončeném vzdělání VOŠ nebo VŠ lze úvazek navýšit o 0,575 sociálního pracovníka)
  • klidné zázemí,
  • podporu dalšího vzdělávání,
  • tabulkový plat nepedagogických pracovníků školství (platová třída dle ukončeného stupně vzdělání a délky praxe),
  • 25 dnů dovolené,
  • možnost pružné pracovní doby po dohodě,
  • čerpání prostředků z fondu FKSP do výše 5000,- Kč,
  • příspěvek na obědy poskytované zaměstnavatelem.

Náplň práce AP:

  • Zapůjčování kompenzačních pomůcek a vedení jejich evidence.
  • Komplexní zajišťování spisové služby a předarchivní péče o dokumenty nebo údaje chráněné podle příslušných právních předpisů.
  • Vedení spisové dokumentace klientů, ambulantní knihy, seznamů klientů.
  • Administrace a správa elektronické evidence klientů – Didanet.
  • Vytváření a editace plánů návštěv klientů, objednávání klientů na vyšetření.
  • Vykonávání různorodých administrativních prací podle obvyklých postupů nebo rámcových instrukcí – administrativa, vedení podacího deníku, vyřizování a odesílání pošty (zprávy z vyšetření aj.), objednávání pomůcek, obsluha datové schránky SPC.
  • Protokolování dokumentů a vedení jejich evidence.
  • Skenování dokumentů včetně vizuální kontroly.
  • Práce s databázovým systémem nebo tabulkovým procesorem včetně vytváření a doplňování datových a textových databank řízených uživatelským programem nebo systémem a vytváření tabulek, grafů apod.
  • Zajišťování skartace materiálů obsahujících utajované informace a údaje chráněné podle příslušných právních předpisů nepodléhající skartačnímu řízení.
  • Vedení autoprovozu SPC.

Motivační dopis a životopis zasílejte na: spczs@sskocianka.cz

Chcete-li požádat o tuto práci napište podrobnosti na spczs@sskocianka.cz