Koordinátor Odlehčovací služby

  • Plný úvazek
  • Olomouc

Web SPOLU Olomouc

Otevíráme lidem s mentálním postižením dveře k nezávislosti.

NÁPLŇ PRÁCE

Vedení případů a přímá práce s uživateli služby
Vedení dokumentace uživatelů služby
Koordinace skupinových aktivit a individuální služby
Vedení a podpora pracovníků v přímé péči (asistentů)
Spolupráce s kolegy z dalších služeb
Spolupráce na rozvoji služby

NABÍZÍME

Práci na HPP v rozsahu 1 úvazku jako zástup za mateřskou dovolenou, nástup nejpozději 1. 9. 2022
Progresivně a podpůrně naladěný tým
Možnost rozvoje prostřednictvím dalšího vzdělávání a stáží, týmové i individuální supervize
Pružnou pracovní dobu a dovolenou v rozsahu 5 týdnů

POŽADUJEME

Věk nad 18 let, trestní a morální bezúhonnost, zdravotní způsobilost
Odbornou kvalifikaci pro pozici pracovníka v sociálních službách dle § 116 zákona č. 108/2006 Sb.
Zkušenost s prací s lidmi s mentálním postižením
Zkušenost s individuálním plánováním v sociální službě
Profesionální zaměření “na člověka”
Organizační schopnosti a proaktivní přístup k práci
Schopnost vést tým pracovníků
Samostatnost v používání nástrojů MS Office

V případě zájmu zašlete e-mailem na adresu odls@spoluolomouc.cz do 14. 6. 2022:

  • strukturovaný životopis
  • motivační dopis (proč chcete pracovat na této pozici a jaké máte zkušenosti s lidmi s mentálním postižením v rozsahu max. 1 strany)
  • vlastní Osobní profil na jednu stránku (nástroj plánování zaměřeného na člověka).

Do předmětu mailu uveďte: VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ ODLS.

Získaná data budeme zpracovávat pouze za účelem výběru vhodného kandidáta a pouze do ukončení výběrového řízení.

Všem zájemcům odpovíme, vybraní zájemci budou pozváni k osobnímu pohovoru.

Vyhrazujeme si právo prodloužit výběrové řízení, případně neobsadit pracovní pozici v případě, že uchazeči nenaplní očekávání organizace.

Chcete-li požádat o tuto práci napište podrobnosti na odls@spoluolomouc.cz