Asistent/ka vedení Věznice Pardubice

  • Plný úvazek
  • Pardubice

Věznice Pardubice

Vězeňská služba ČR – Věznice Pardubice, nabízí perspektivní zaměstnání s jistotou státní služby, možností kariérního postupu a pravidelný měsíční příjem odpovídající tarifnímu zařazení.

Požadujeme:

  • Výborná znalost práce na PC (MS Office, Internet).
  • Reprezentativní vystupování a smysl pro etické jednání.
  • Minimálně ukončené středoškolské vzdělání.
  • Pečlivost, vstřícnost, ochota a samostatnost.
  • Výborné organizační a komunikační schopnosti.
  • Smysl pro detail a pečlivost, odolnost vůči stresu.
  • Předchozí praxe na pozici asistenta/ky výhodou.

Náplň práce:

  • Komplexní podpora vedení věznice.
  • Plánování a sjednávání schůzek, příprava zázemí pro schůzky, péče o návštěvy.
  • Příprava podkladů na jednání, zápisy z porad.
  • Práce s elektronickou spisovou službou včetně podkladů pro skartačního řízení.
  • Příjem a odesílání datových zpráv.
  • Osobní, telefonická a písemná komunikace uvnitř i mimo organizaci.
  • Podíl na zajišťování organizačních a koordinačních činností při společenských akcích.

Nabízíme:

  • Zaměstnání na hlavní pracovní poměr.
  • Pravidelná pracovní doba.
  • Zázemí stabilního zaměstnavatele.
  • Plat od 23 630 – 33 020 Kč (v závislosti na započitatelné praxi).
  • 5 týdnů dovolené.
  • 5 dnů indispozičního volna (tzv. sick days)
  • Firemní stravování.
  • Příspěvek z Fondu kulturních a sociálních potřeb (např. na penzijní připojištění nebo stravování).
  • Bezplatné využívání posilovny.

Informace o pozici

Pozice je vhodná i pro absolventy.
Typ úvazkuPráce na plný úvazek
Typ smluvního vztahupracovní smlouva
Délka pracovního poměruNa dobu určitou
Mzda23630 – 33020 Kč / měsíc
BenefityDovolená více než 5 týdnů, Firemní rekreační zařízení, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Závodní stravování
Požadované vzděláníStředoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazykyČeština (Výborná)
ZadavatelVězeňská služba České republiky

Místo pracoviště

Kontakt

Husova 194
53044  Pardubice
Česko
+420 466 083 205

Chcete-li požádat o tuto pozici, prosím navštivte vscr.cz.