Koordinátor psychosociální pomoci – Povodně 2024

Člověk v tísni, o. p. s.

Místo: Olomouc nebo Krnov nebo Jeseník – nutnost občasných přejezdů mezi těmito lokalitami
Datum nástupu: Ihned
Pracovní poměr: Flexibilní dle dohody, možnost zkráceného úvazku, na 9-12 měsíců s případnou možností prodloužení dle potřeb a situace v terénu
Popis pracovní pozice: Stanete se součástí povodňového týmu Člověka v tísni přímo v místě pomoci.

Co bude obsahem vaší práce:

  • Tvoření metodiky programů psychosociální podpory osob postižených povodní
  • Sběr monitoring a evaluace aktuálních dostupných dat o potřebách psychosociální podpory dětí i dospělých
  • Realizace a evaluace poskytované podpory postiženým
  • Koordinace pracovníků poskytující psychosociální pomoc
  • Spoluvytváření plánu programu a distribuce zdrojů z SOS Povodně
  • Komunikace a spolupráce s místní samosprávou, partnerskými organizacemi a školami.

Pro tuto pozici považujeme za důležité:

  • Máte diplom z VŠ – obor psychologie, sociální práce, nebo příbuzný obor
  • Zkušenosti s vedením projektů/programů psychosociální podpory
  • Připravenost a motivaci pro práci s lidmi, kteří mají traumatizující zkušenost a ocitli se ve složité životní situaci po povodních
  • Schopnost rychle reagovat na dynamicky se měnící prostředí a potřeby domácností postižených povodní
  • Dobře ovládáte práci na PC (zejména Excel, Word, Outlook)
  • Pečlivost, samostatnost, trpělivost a týmový duch jsou Vám vlastní
  • Máte řidičský průkaz sk. B
  • Jste ochotný/á vzdělávat se
  • Komunikační a organizační schopnosti a schopnost vést tým
  • Ochota pravidelně cestovat do postižené oblasti

Co nabízíme:

  • Práci na celý či zkrácený úvazek.
  • Nástupní mzdu 38 000 – 46 000 Kč na plný úvazek (dle zkušeností) s možností dalšího navýšení po zaučení.
  • Zázemí a profesionalitu největší české nevládní organizace
  • Zajímavou a kreativní práci s mezinárodním dosahem
  • 25 dní dovolené za rok, sick days
  • Notebook a mobilní telefon s firemním tarifem
  • Multisport karta pro sport a rekreaci v ČR
  • Možnost práce z domova po dohodě
  • ČvT hradí náklady spojené s cestováním jako je ubytování, lékařské prohlídky, očkování, cestovní pojištění atd.
  • Otevřená a neformální organizační kultura
  • Možnost účasti na zajímavých akcích, které pořádáme (např. mezinárodní filmový festival Jeden svět)
  • Přátelští kolegové se společnými hodnotami
  • Člověk v tísni podporuje profesní rozvoj a účast na školeních
  • Mezinárodní online úvodní školení pro všechny nové zaměstnance (centrála + zemské programy RDD)

Více info

Chcete-li požádat o tuto pozici, prosím navštivte www.clovekvtisni.cz.