Sociální pracovník/pracovnice OSPOD MČ Praha 2

  • Plný úvazek
  • Praha

Městská čát Praha 2

Pracovní poměr: na dobu neurčitou

Předpokládaný nástup: dle dohody

Požadavky na pracovní pozici:

Praxe v oblasti sociálně právní ochrany dětí nebo v oblasti sociálních služeb se zaměřením na práci s rodinou nebo s dětmi vítána
Odborné vzdělání dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách
Trestní bezúhonnost
Tvůrčí a aktivní přístup k práci
Komunikační schopnosti
Samostatnost a spolehlivost
Schopnost týmové spolupráce
Právní povědomí a schopnost aplikace znalosti zákonů a legislativy
Dobrá znalost práce s PC
Pracovní náplň:

Výkon sociálně-právní ochrany dětí v rámci agendy náhradní rodinné péče nebo sociální práce
Spolupráce s návaznými službami a institucemi
Vedení dokumentace
Nabízíme:

Zajímavou kreativní práci v menším stabilním pracovním týmu, který klade důraz na spolupráci
Fungující multidisciplinární spolupráci v rámci Prahy 2
Ohodnocení dle platných platových tarifů (platová třída 11) + osobní příplatek po zkušební době
Profesní podporu (podporu v rámci zaškolování, supervizi, metodické vedení
Možnost seberealizace a dalšího vzdělávání
Benefity:

příspěvek na dopravu a stravné, 4 dny zdravotního volna, příspěvek na penzijní pojištění, dovolená 5 týdnů
Podrobné informace k výběrovému řízení najdete na adrese:

V případě zájmu o bližší informace se obracejte na:

Mgr. Martu Konvičkovou, vedoucí OSPOD, email: marta.konvickova@praha2.cz,

tel.: 236 044 294, 602 691 947

Chcete-li požádat o tuto práci napište podrobnosti na marta.konvickova@praha2.cz