Sociální pracovník*ice (case manager) do služby Otevřené dveře

Web Oblastní charita Polička

Výběrové řízení na pozici sociální pracovník/sociální pracovnice – casemanager do služby Otevřené dveře

Co Vás čeká:
Přímá práce s klienty metodou case managementu podporující zotavení lidí s duševními obtížemi – terénní formou i na pracovišti (mapování situace, sociální rehabilitace, podpora a poradenství)
Spolupráce s blízkými osobami a organizacemi ve prospěch klientů
Administrativní a metodická práce spojená s výkonem sociálního pracovníka
Zajímavá a různorodá práce v menším týmu stabilní organizace
Co Vám nabízíme:
Práci na plný úvazek
Mzdu: 32 000 Kč – 36 000 Kč / měsíc (při plném úvazku)
Práci v jednosměnné provozu od pondělí do pátku s pružnou pracovní dobou
Podporu dalšího vzdělávání, seberozvoje a supervize
Nástup od 1. 6. 2024
Benefity: mobilní telefon, notebook, vzdělávací kurzy a školení, bonusy/prémie, příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, zdravotní volno/sickdays
Co požadujeme:
Kvalifikace „sociální pracovník“ dle zákona o sociálních službách č. 108/2006 Sb. – ukončená VOŠ nebo VŠ sociálního směru
Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řízení
Schopnost pracovat samostatně i v týmu
Dobré organizační a komunikační schopnosti
Respektující a partnerský přístup k lidem s duševními obtížemi
Ochotu prohlubovat si vzdělání
Trestní bezúhonnost

Pokud máte o nabízenou pozici zájem, pošlete své CV (včetně kopie dokladů o dosaženém vzdělání) a motivační dopis na email: jana.dobrovolna@pol.hk.caritas.cz

Uzávěrka přijímání zasílaných CV je do 12. 3. 2024. Plánovaný termín výběrového řízení: 19. 3. 2024

Další informace o nabízené pozici poskytne: Mgr. Jana Dobrovolná., tel. 731 598 763

Více informací o službě Otevřené dveře najdete také tady.

Chcete-li požádat o tuto pozici, prosím navštivte policka.charita.cz.