Pracovník v sociálních službách – vchodař

Web NADĚJE

NADĚJE vznikla jako jedna z prvních neziskových organizací po roce 1989 u nás. Jsme česká organizace a působíme na téměř celém území republiky. Poskytujeme pomoc lidem v nouzi. V Praze poskytujeme pomoc lidem bez domova.

Co Vás čeká?
Budete zajišťovat praktický provoz nízkoprahového denního centra pro naše klienty – lidé bez domova.
Např. činnost “vchodaře” – tzn. zajištění služby u vchodu do střediska, komunikace, zjištění potřeb klienta, případně řešení konfliktních situací.
Dále různé činnosti ve středisku – jednoduchá příprava stravy, vydávání hygienických potřeb, případně dopomoc s hygienou.
Ke všem činnostem budete provádět základní evidenci.
Během celé pracovní doby budete spolupracovat s kolegyněmi/kolegy – důležitá je týmová spolupráce a komunikace
Pouze z důvodu charakteru práce a cílové skupiny (práce u vchodu, pro řešení prvního kontaktu s klienty) je tato práce vhodnější pro muže.

Co od Vás požadujeme?
Zájem o práci s naší cílovou skupinou.
Schopnost dopomoci handicapovaným klientům.
Schopnost řešit krizové situace.
Samostatnost, dobrou komunikační a fyzickou zdatnost, schopnost týmové spolupráce.
Odpovídající vzdělání v sociální oblasti dle zákona o sociálních službách – kurz pracovníka v sociálních službách výhodnou, ne podmínkou. Kurz je možné doplnit při zaměstnání a získat tím trvalou rekvalifikaci a lepší pracovní uplatnění.
Uvítáme praxi na obdobné pracovní pozici v sociálních službách či zdravotnictví.

Co Vám můžeme nabídnout?
Práci, která dává smysl, kde můžete být užitečný a pomáhat lidem.
Jistotu pracovního poměru ve stabilní, zavedené neziskové organizaci.
Příjemný a přátelský pracovní kolektiv a vstřícný přístup vedení.
Metodické vedení a supervize.

Více informací na webu: https://nadeje.cz/praha/phndcubulhara
Dobré platové podmínky – nástupní plat 25.700 Kč + zákonné příplatky za víkendy a svátky cca prům. +2.300 Kč až 3.000 Kč, nárůst mzdy po zkušební době a po roce na 27.700 Kč + příplatky.

V případě zájmu zasílejte, prosím, reakce pouze s aktuálním životopisem a motivačním dopisem (pár řádků o Vás, proč Vás zajímá právě tato práce, jak vnímáte lidi bez domova, atd.) na email: petra.svobodova@nadeje.cz

Vybrané uchazeče, kteří budou dle životopisu a motivačního dopisu nejlépe splňovat naše představy, oslovíme a pozveme na osobní pohovor.

Chcete-li požádat o tuto práci napište podrobnosti na petra.svobodova@nadeje.cz

Příspěvek byl publikován | Autor: .