Přijmeme OZP na pozici Asistent/ka prodeje a výroby

  • Částečný úvazek
  • Plný úvazek
  • Davle

Web bistro@portus.cz Portus Praha, s.r.o.

Jsme Dobroty s Příběhem, znáte náš příběh?

Do týmu sociálního podniku DOBROTY S PŘÍBĚHEM

přijmeme OZP na pozici Asistent/ka prodeje a výroby

v Bistrokrámku PŘÍBĚH v Davli.

Náplň práce:

·       prodej zboží v Bistrokrámku a příprava drobného občerstvení

·       práce s hotovostní pokladnou, platebním terminálem – vše zaučíme

·       pomoc při výrobě nakládaných sýrů, utopenců a kvašené zeleniny

·       pomoc při případných externích prodejních akcích podniku

·       úklid pracoviště

Požadujeme:

·       vzdělání SOU/SŠ

·       schopnost práce s penězi při prodeji

·       schopnost naučit se základní práci s PC

·       schopnost pracovat v týmu

·       samostatnost, zodpovědnost a dochvilnost

·       kladný vztah k čistotě a pořádku

·       řidičský průkaz sk. B výhodou

Nabízíme:

·       práci v zavedeném sociálním podniku

·       práci v otevřeném a přátelském kolektivu

·       místo práce Kiliánská 367, Davle – možnost parkovat před budovou, autobusová zastávka je nedaleko

·       nabízíme HPP plný úvazek nebo je možné domluvit se i na zkráceném úvazku

·       pracovní doba je pondělí až pátek a cca 1x-2x do měsíce je směna v sobotu od 10:00 do 18:30 (za sobotní směnu je poté náhradní volno) – Bistrokrámek je otevřen 9:00 – 17:30 – směny se plánují předem, dle individuální domluvy

·       nákup výrobků a sortimentu farmářského obchodu za zvýhodněnou cenu

·       ovoce, nápoje na pracovišti

Nástup možný ihned.

V případě zájmu nám zašlete svůj životopis na bistro@portus.cz nebo volejte na číslo 778 881 422.

Více informací o nás najdete na www.dobrotyspribehem.cz

Chcete-li požádat o tuto práci napište podrobnosti na bistro@portus.cz