Speciální pedagog pro SPC

  • Plný úvazek
  • Brno

Web Speciálněpedagogické centrum, MŠ a ZŠ Brno, Kociánka, p.o.

Přijmeme SPECIÁLNÍHO PEDAGOGA
do SPC pro TP Brno, Kociánka

Náplň práce:diagnostika předškolních i školních dětí s TP, jejich zařazování do škol,
nastavování a kontrola podpůrných opatření,
konzultace s rodiči, školami i školskými zařízeními.

Požadujeme:ukončené magisterské vzdělání se SSZ ze SOMATOPEDIE, nebo SOUBĚŽNÝCH POSTIŽENÍ VÍCE VADAMI,
praxi v práci s dětmi školního věku, češtinu plynně, týmového ducha, zodpovědný a aktivní přístup,
výhodou je znalost problematiky inkluze,
řidičský průkaz sk. B a aktivní řízení vozidla nutností.

Nabízíme:1 úvazek, zástup za MD min. 3 roky
klidné zázemí,
podporu dalšího vzdělávání,
tabulkový plat pracovníků školství (12 platová třída platové tabulky č. 5),
40 dnů dovolené,
možnost čerpání studijního volna,
čerpání prostředků z fondu FKSP do výše 4000,- tis.,
příspěvek na obědy poskytované zaměstnavatelem.

Nástup a zácvik možný ihned.

Motivační dopis a životopis zasílejte na e-mail: spczs@sskocianka.cz

Chcete-li požádat o tuto práci napište podrobnosti na spczs@sskocianka.cz